Welkom bij vanHouten&co

vanHouten&co is dé welzijnsorganisatie in Houten. Misschien heb je wel eens van ons gehoord of ken je ons al (een beetje). Op deze website vertellen we je graag meer over alles wat we doen. Misschien inspireert het je om met ons mee te doen om Houten nog mooier te maken.

Doe je mee? Neem dan contact met ons op.

We vinden het belangrijk dat iedereen mee kan doen in Houten. Actief meedoen, omdat het mensen in staat stelt zich te ontwikkelen en omdat het voor iedereen kansen biedt, ook in kwetsbare momenten. Meedoen doe je altijd samen met anderen en samen leveren we een bijdrage aan een betrokken Houtense samenleving.

Activiteiten


Wist je dat wij meer dan 349 activiteiten hebben en dat je vandaag al mee kan doen? Trek de stoute schoenen aan en kom gewoon een keer langs!

Veerkrachttraining voor Mantelzorgers (avond)

Divers

Elke week op Donderdag

Tijd:

Prijs:

19:15 tot 21:15

€ 25,00

Cursus Het Beschadigd Brein

Divers

Elke week op Maandag

Tijd:

Prijs:

19:00 tot 21:30

€ 20,00

Schaken in het Huis van Houten

Ontmoeting, Divers

Wekelijks op Woensdag

Tijd:

Prijs:

10:00 tot 12:00

€ 0,00

Hobbyclub in Huis van Houten

Ontmoeting, Divers

Wekelijks op Dinsdag

Tijd:

Prijs:

13:30 tot 15:30

€ 0,00