DOCENT
Dick Koenis
LOCATIE
Wijkcentrum/ Cultuurhuis Schoneveld
Danszaal
Zonnehout 36
3991 MX Houten
DATA
TIJD
15:00 tot 16:30
Moment van Aandacht - meditatie in Schoneveld, Middag
Wekelijks op Maandag
Aandacht voor wat er speelt in het moment verrijkt je leven. Het geeft inzicht in gewoonten/patronen in je leven en geeft je de mogelijkheid om deze aan te passen zodat je je eigen leven en daarmee ook vaak dat van anderen leuker en plezieriger maakt. Meer ontspannen, meer in balans.
De wekelijkse bijeenkomst wordt ingevuld op basis van de methode Inzichtsmeditatie en is bedoeld om je eigen meditatie beoefening thuis te starten en/of te ondersteunen.
Vaste onderdelen zijn de zit- en loop/beweging-meditaties. Vaak wordt ook kort een onderwerp besproken vanuit de Boeddhistische traditie van Inzichtsmeditatie om inspiratie te geven en je beoefening te verdiepen.
NB: Indien u geen groene aanmeldknop ziet, betekent dit dat de activiteit het maximum aantal deelnemers heeft bereikt.
Dit betreft een doorlopende activiteit; u geeft zich op voor onbepaalde tijd. Opzeggen kan per maand, bij Cursus&co via cursusenco@vanhoutenenco.nl of 030-7001525, bereikbaarvan maandaag t/m donderdag van 09.30-12.00 uur.
Proeflessen zijn helaas niet mogelijk.
.
PRIJS (PER KEER)
€ 3,50
Heeft u een u-pas? Informeer naar de korting.